Get Adobe Flash player

O nás

Kdo jsme

Foto zlatnictví

Klenotnictví a hodinářství paní Miroslavy Žádné působí na trhu již od roku 1991, dříve známé a založené jako sdružení fyzických osob pod obchodním jménem Libra. Provozovna se sídlem v Holešově, přímo na náměstí Eduarda Beneše, se zákazníkům dostala do podvědomí díky dlouhodobému působení v oblasti prodeje zlatnického a hodinářského zboží (před rokem 1991 zde byla prodejna Klenoty Brno, s.p.).

Od roku 1994 je výhradně vlastněn paní Miroslavou Žádnou, vyučenou v oboru s mnohaletými zkušenostmi, také ostatní personál je tým odborníků s praxí v tomto oboru. Její hlavní činností je prodej zlatých a stříbrných šperků, ale i hodinářského zboží a poskytování doplňkových služeb jako zlatnických oprav zajišťovaných profesionální dílnou. Firma s více než dvacetiletou tradicí dokáže uspokojit i velmi náročnou klientelu. Touto cestou bychom vás rádi chtěli pozvat k návštěvě naší stálé prodejny a nákupu šperků pro své nejbližší. Věříme, že budete s naší nabídkou a službami spokojeni a že nám zachováte svou přízeň.

Vize

Dlouhodobé průběžné posilování identity rodinného podniku specializujícího se na maloobchodní prodej sortimentu „zlatnictví/klenotnictví“ včetně souvisejících služeb a to, v co nejvyšší kvalitě a zákaznickém přístupu.

Poslání

Věrný, spokojený zákazník, vracející se na základě předchozích pozitivních zkušeností s vědomím, že bude nejen kvalitně a odborně obsloužen, ale i s lidským přístupem a pro něj v dostupné cenové hladině.

Identita podniku je postavena na :

  1. Osobním individuálním přístupu ke každému zákazníkovi
  2. Tradici hodnot zakladatele podniku – Miroslavě Žádné
  3. Ceně

Hodnoty, které vyznáváme

  • Zákaznický přístup
  • Vysoká odbornost
  • Morální čestnost
  • Dodržování ústních dohod
  • Flexibilita

Share/Save Sdílet/Líbí se mi